Opinie naszych Klientów

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i doradztwa pani Ani z biura Ldom. Polecamy wszystkim to biuro. Pani Ania jest osobą bardzo profesjonalną i szybka w działaniu .
          31-08-2017  Aleksander Bakall FB 
 • Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Ldom. Firma sprawdziła się w roli pośrednika. Na bieżąco otrzymywałem wszystkie informacje ,mogłem również liczyć na fachową poradę. Profesjonalizm w działaniu. Polecam !
             23-08-2017 Krzysztof Frankiewicz   mail        
 •   Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Polecam.         

              11-01-2017 Piotr Tokarski FB

 • Pełen profesjonalizm. Pomoc przy transakcji od A do Z. Miła atmosfera. W 100% POLECAM
  9-01-2016  Marcin Granowski FB
 • Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Ldom nieruchomości oraz sposobu w jaki to jest robione. Dzięki Ldom nieruchomości zmieniłam zdanie o agencjach nieruchomości in plus. Pracownicy biura to profesjonaliści w każdym calu, kompleksowo dbający o klienta. zakres działań i otrzymanych informacji był zdecydowanie wystarczający. Otrzymywałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a formalności były załatwiane w ekspresowym tempie, z moim niewielkim udziałem, tylko tam gdzie było to konieczne. -co byś zmienił w relacji: klient-pośrednik Nic. -czy polecisz nasze usługi innym Zdecydowanie tak:)
  21-12-2016  Agnieszka Cyranek mail

 • Pani Anna Słowek z Ldom sprzedała mi 2 nieruchomości w expresowym czasie. Bardzo bogata w doświadczenie. Podejrzewam, że posiada również ogromną bazę klientów. Jestem bardzo zadowolony z usług Ldom. Polecam każdemu współpracę z takim fachowcem jakim jest Pani Anna Słowek.
  21-12-2016 Kacper Kmieć FB
 • Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie ! naprawdę warto
  14-07-2014 Elżbieta Liberda FB